top of page
Jakość przyprawy Stoll

Bezkompromisowo dbamy o jakość

Troska o wysoką jakość kulinarną przypraw i produktów, które opuszczają mury Stoll Silesia oraz rzetelność w ich produkcji to nasze oczko w głowie.

Produkcję aromatycznych przypraw, doskonałych sosów i marynat oraz suplementów diety prowadzimy i kontrolujemy na każdym etapie, od analizy jakości surowców zaczynając. To od nich bowiem, każdego dnia, od ponad 30-tu lat rozpoczyna się cały proces. Z ich wykorzystaniem tworzymy wyjątkowe produkty o naturalnych walorach, intensywnym smaku i docenianej powtarzalności oraz jakości. Zobacz w skrócie jak pracujemy dla Ciebie i Twojego biznesu.

Schemat produkcyjny Stoll

Cały obszar związany z jakością i codzienną pracę w tym zakresie opieramy w rzetelny sposób o przepisy obowiązującego prawa żywnościowego, normę FSSC oraz własne, bezcenne doświadczenia. Nowoczesny zakład produkcyjny oraz wiedza i zaangażowanie naszego personelu przekładają się na formalne poparcie tych działań. Efektem tego jest między innymi wydany przez renomowaną jednostkę certyfikacyjną i honorowany na całym Świecie certyfikat na powyższą normę.

30 lat doświadczenie
FSSC 22000
Quality Austria

Polityka Jakości to jeden z najważniejszych dokumentów, streszczający Księgę Jakości. Czytając go dowiesz się dokładniej jak pracujemy w zakresie kontroli jakości handlowej, kulinarnej, a także bezpieczeństwa produktów.

Polityka jakości Stoll
pobierz >

Certyfikat FSSC
pobierz >

Dział jakości Stoll

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Nasz dział jakości odpowie na Twoje pytania.

e-mail: jakosc@stollsilesia.pl

bottom of page