top of page
Produkcja syropów - linia rozlewnicza Stoll Silesia

Suplementy diety

Masz pomysł na syrop czy kompozycję ekstraktów z witaminami lub gotowy produkt i szukasz solidnego wykonawcy? Dowiedź się więcej co możemy Ci zaoferować.

Jak stworzymy Twój produkt?

 Prace R&D

Już teraz zrealizujmy punkt pierwszy!

Odwiedź nas. Przy dobrej kawie omówimy Twój pomysł i możliwości jego realizacji oraz szczegółowy plan działania. W skrócie wygląda to właśnie tak.

Schemat tworzenia nowych produktów

W czym się specjalizujemy?

Nasze specjalizacje

Przetwórstwo sypkich oraz płynnych surowców spożywczych ze szczególnym wskazaniem na walory organoleptyczne oraz trwałość to nasza specjalność. Wykorzystujemy te doświadczenia i dopracowane procesy technologiczne do produkcji syropów oraz sypkich proszków w kategorii suplementy diety oraz super foods.

w płynie
syropy, pasty, convenience

w proszku
witaminy, ekstrakty, mixy, super foods

Produkty w proszku

W co możemy zapakować produkt?

Konfekcja

Oferujemy szeroki wybór opakowań dla produktów płynnych i sypkich, których konfekcję realizujemy w naszym zakładzie produkcyjnym. Wybierz coś dla siebie!

Chcesz zacząć od niższego nakładu?

Rozwijamy projekt wspólnie

Pilotażowym projektom i produkcjom mówimy tak! Lubimy nowe wyzwania. Znamy trudy wdrożenia nowego produktu na rynek i wiemy doskonale, że MOQ stanowi częsty problem z uruchomieniem przemysłowej produkcji. Wierzymy jednak mocno we wspólny rozwój. Najmniejsze nakłady, w zależności od relacji pojemności opakowania, specyfiki masy oraz doboru surowców realizujemy już od około tysiąca sztuk. Kolejne dziesiątki tysięcy przyjdą z czasem!  

Stoll Silesia laboratorium

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

bok@stollsilesia.pl

+ 48 32 226 44 99

bottom of page